You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Bir Wall Street komisyoncusu, oğlunun hayatı karşılığında çalınan parayı geri almaya çalışırken bir banka soygununu soruşturan bir polis şefinden kaçmak zorunda kalır.

Boşanmış bir öğretmen bir anda kızı, arkadaşları, komşuları dahil herkesi kıskanmaya başlar.

1970'lerin Los Angeles'ında, uyumsuz bir çift özel dedektif, kayıp bir kızı ve bir porno yıldızının gizemli ölümünü araştırır.

Sırt çantalı Amerikalı bir gezgin, sürücü olarak uyuşturucu kaçakçılarından oluşan bir çeteye karışır ve kendini Köln'deki yüksek hızlı Otobanda işvereninden kaçarken bulur.

Başarısız bir Amerikan satış temsilcisi, Suudi Arabistan'a giderek ve şirketinin ürünlerini zengin bir hükümdara satarak kayıplarını telafi etmeye çalışır.

Bir çift kendilerini bir Rus oligarkının kaçma planlarının tuzağına düşmüş halde bulur ve çok geçmeden Rus Mafyası ile İngiliz Gizli Servisi arasında kalırlar ve ikisine de güvenemezler.

Çocuğunun özel güçlerine ilgi gösteren bir tarikat ve devlet tarafından takip edilen bir baba ve oğul kaçmaya başlar.

Bir suç patronu, başka bir hırsıza ait olan ganimetlerle kaçmaya çalışır.

Bir dilbilimci, dünya çapında on iki gizemli uzay aracı ortaya çıktıktan sonra uzaylı yaşam formlarıyla iletişim kurmak için orduyla birlikte çalışır.

İntiharların, cinayetlerin ve cinlerin gölgesi altında geçen hayatlar... İnsanlardan kendini soyutlamış hayatına devam etmeye çalışan Mete, kendisine musallat olan birtakım varlıkların pençesi içindedir.

Bir suçlu çetesi ve yozlaşmış polisler, şehrin dört bir yanındaki en büyük soygunlarını gerçekleştirmek için bir polis memurunu öldürmeyi planlar.

Pele'nin Sao Paulo'nun gecekondu mahallelerinden, Brezilya'yı 17 yaşında ilk Dünya Kupası zaferine götüren meteorik yükselişinin hikayesi.

Rock 'n Roll Kralı Elvis Presley ile Başkan Richard Nixon arasındaki görüşmenin ardındaki anlatılmamış gerçek hikaye.

19. yüzyıl İngiltere'sinde beş kız kardeş, kendilerini artan zombi nüfusundan korurken evlenme baskılarıyla başa çıkmak zorundadır.

Hong Kong'dan bir dedektif, kötü şöhretli bir Çinli suçluya karşı savaşmak için Amerikalı bir kumarbazla iş birliği yapar.

Bir Alman askeri, İkinci Dünya Savaşı'nın başlangıcında Hollanda direnişinin Kaiser Wilhelm'in Hollanda'daki evine sızmak için bir casus yerleştirip yerleştirmediğini belirlemeye çalışır, ancak soruşturması sırasında genç bir Hollandalı Yahudi kadına aşık olur.