You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Bir web çizgi romanında aslında yardımcı karakter olduğunu öğrenen ve kaderini değiştirmeye karar veren bir kızın hikayesi.

Otuzlu yaşlarının başındaki bir çiftin aşk hikayesi. Aynı döneme fakat farklı alternatif gerçekliklere aitler.

Kederini satın almaya alışkın bir varis, kendisini Seul'de kapana kısılmış halde bulur ve ona parasız bir hayatın değerini öğreten tatlı, taşralı bir kız dışında ona yardım edecek kimse yoktur.

Mutluluğu, dostluğu ve aşkı en beklenmedik şekilde bulan bir kız hakkında komedi dolu dokunaklı bir Kore dizisi!

18 yaşındaki Kang Kyung Joon'un ruhu aniden 30 yaşındaki Seo Yoon Jae'nin bedenine nakledilir. Seo Yoon Jae başarılı bir doktordur ve lise öğretmeni Gil Da Ran ile nişanlıdır. Gil Da Ran, tesadüfen 18 yaşındaki Kang Kyung Joon'un öğretmenidir.

Fakir bir kız seçkin Shin Hwa Lisesi'ne gider ve F4'ün lideri (en zengin dört erkek) tarafından zorbalığa uğramaya başlar.  Kendini gruptaki iki erkek arasında bir aşk üçgeninde bulur.

Özgür ruhlu bir kadın, çocukluğunun evini geri almak için bencil bir oyuncuyla sahte bir evlilik yapmayı kabul eder. Günlük yaşamları, üst üste binen aşk üçgenleri ve komik talihsizlikler nedeniyle karmaşıklaşır.

Jun-sang, You-jin'in okuluna transfer olur ve kısa sürede, bekar bir annenin altında büyüyen benzer geçmişlerin sayesinde arkadaş olurlar.

Birlikte büyüyen ancak Eun-suh'un ailesi taşındığında yollarını ayırmak zorunda kalan iki çocukluk arkadaşı Joon-suh ve Eun-suh , yıllar sonra tesadüfen tekrar karşılaşırlar ve dostlukları yeniden alevlenir.